Košík je prázdný

Kariéra

Rozšiřujeme náš tým!

V současné době posilujeme svůj obchodní tým a vypisujeme výběrové řízení na pozici

Obchodní zástupce

pro Prahu a několik dalších regionů (Středočeský kraj, Severní Čechy, Jihočeský kraj, Morava a Slezsko, Bratislava a Slovenská republika).

obchodní zástupce foto

Ideální kandidát by měl mít:

  • minimálně 2 roky zkušeností s obchodní činností
  • máme ale zájem i o seniory a juniorní kandidáty, kteří působí momentálně jako pracovníci v gastroprovozech a jsou silní v akvizici nových klientů

Kandidáti, kteří jsou dobří v prodeji, ale nemají patřičné produktové znalosti, budou intenzivně zaškoleni.

Vaším hlavním úkolem bude vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava a uzavírání obchodů a péče o stávající klientské portfolio.

Důležité je proto nadšení, samostatnost a obchodní duch.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s atraktivním motivačním ohodnocením bez horního limitu. Budete mít možnost pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost, která vám bude poskytovat stabilní zázemí a širokou podporu v oblasti produktového a prodejního know-how.

Stačí si vybrat z následujících pracovních pozic tu pravou a ozvat se nám…

Obchodní zástupce pro Prahu a okolí

Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj

Obchodní zástupce pro Severní Čechy

Obchodní zástupce pro Jižní a Severní Moravu

Obchodní zástupce pro Bratislavu a Slovenskou republiku

Náplň práce:

  • Získávání nových obchodních (partnerů) kontaktů
  • Rozvoj a péče o nové i stávající klienty
  • Prezentace a prodej produktů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Řešení objednávek a kontrola spokojenosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky (znalost oboru gastronomie výhodou)
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost - platný výpis rejstříku trestů
  • Spolehlivost, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, prozákaznický přístup (zaměření na zákazníka)
  • Upravený vzhled

Nabízíme:

  • Produktové a obchodní školení
  • Obsáhlou databázi klientů k obnovení spolupráce
  • Motivační ohodnocení bez horního limitu na základě dosažených prodejních výsledků
  • Týmovou i samostatnou práci v zavedené společnosti s dlouholetou historií
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil i k soukromým účelů
  • Notebook

Nástup dle dohody, možno na HPP i ŽL.

Místo výkonu práce je celá ČR a SR, pobočky - showroom a kanceláře Praha a Brno.

Kontakt

attention open in a new window VytisknoutE-mail

GASTRO HOLDING CANDOLA s.r.o.

Fakturační adresa: Králodvorská 1086/14,

100 00  Praha 1-Staré Město

IČO: 2482 00 41

DIČ: cz 2482 00 41

Korespondenční adresa pro veškerou komunikaci

a zasílání zboží, kanceláře:

Černokostelecká 95, 110 00  Praha 10-Strašnice

PRAHA - Velkoobchod a vzorková prodejna, sklady

otevírací doba: pondělí-pátek 9 až 18 h

volné parkování na ulici i pro dodávky

T: +420 283 853 242, E: info@candola.cz

BRNO - Vzorková prodejna a maloobchod

Tuřanka 55, budova X aréna, 527 00  Brno-Slatina

otevírací doba: pondělí-pátek 10 až 16 h

volné parkování na parkovišti i pro dodávky

T: +420 601 301 966, E: brno@candola.cz