Daily Banquet šálek na cappuccino 250 ml

Kód: SG-DACU25
59 Kč / ks 71 Kč včetně DPH
Skladem (> 50 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nestohovatelný šálek na čaj, kapučíno, dvojité espresso.
Celkový obsah šálku naplněného až po okraj, je 250 ml. Při výšce hladiny 1,5 cm od okraje se do šálku vejde 220 ml nápoje.

Porcelán Star Glas odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Daily Banquet
Záruka: 2 roky
Šálek: dvojité espresso, cappuccino, čaj
Barva: bílá
Dekor: bez dekoru
Typ: s uchem
? Ks v balení: 6 / 36
? Obsah v ml: 250 / 220 - 1,5 cm
Průměr v cm: 9
Výška v cm: 6,8
? Hmotnost v kg: 1,5 / 6 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

StarGlas_Hard_Porcelain_Candola_znacky_logoPorcelán značky Star Glas je privátní značkou české firmy Gastro Holding Candola. Vyrábí se svědomitě vůči životnímu prostředí, se zájmem a péčí o každý jednotlivý kus. Tvar nádobí je nadčasový a jeho velikosti odpovídají každodenním nárokům na hygienu, praktičnost, funkci a možnosti kombinace. Extrémně tvrdý sněhobílý porcelán Star Glas je vyroben pro vás s velkou láskou, stejně tak, jako přírodní kolekce Pottery připomínající kameninu. Kolekce Star Glas Pottery je kombinací skvělých vlastností velmi tvrdého porcelánu a kameniny. Založte stůl super bílým tvrdým porcelánem Star Glas - porcelánem pro každodenní život i oslavy. Každá restaurace si zaslouží zářivě bílé nádobí, které odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ jasně bílého porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.