MÁME OTEVŘENO PO – PÁ 9.00 - 18.00 h. O státních svátcích prodejna uzavřena.

Daily Coupe miska Ø 10 cm

Kód: SG-DCBB10
48 Kč / ks 58 Kč včetně DPH
Skladem (> 50 ks)

Cena pro GASTRO je 40 Kč bez DPH / ks při odběru na celá gastro balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulatá mistička bez praporu třeba na olivy, nebo jako talířek na špunty od vína, talířek na dipy, marmeládu, máslo, amouse-bouche. Nebo potřebujete odkládací mističku na vylouhovaný sáček čaje? Sevírování citronu? To vše vám splní jednoduchý hladký tvar bílého talířku s vyvýšeným okrajem z bílého tvrdého porcelánu Star Glas Daily Coupe. Mistička je perfektní pro servírování olivového oleje i sojové omáčky. Naplněná po okraj má objem 80 ml, při hladině 1 cm pod okrajem je objem tekutiny 60 ml.

Porcelán Star Glas odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Daily Coupe
Záruka: 2 roky
Mísa: kulatá
Barva: bílá
Dekor: bez dekoru
? Ks v balení: 12 / 96
? Obsah v ml: 80 / 60 - 1 cm
Průměr v cm: 10
Výška v cm: 2,8
? Hmotnost v kg: 1,25 / 12 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

StarGlas_Hard_Porcelain_Candola_znacky_logoPorcelán značky Star Glas je privátní značkou české firmy Gastro Holding Candola. Vyrábí se svědomitě vůči životnímu prostředí, se zájmem a péčí o každý jednotlivý kus. Tvar nádobí je nadčasový a jeho velikosti odpovídají každodenním nárokům na hygienu, praktičnost, funkci a možnosti kombinace. Extrémně tvrdý sněhobílý porcelán Star Glas je vyroben pro vás s velkou láskou, stejně tak, jako přírodní kolekce Pottery připomínající kameninu. Kolekce Star Glas Pottery je kombinací skvělých vlastností velmi tvrdého porcelánu a kameniny. Založte stůl super bílým tvrdým porcelánem Star Glas - porcelánem pro každodenní život i oslavy. Každá restaurace si zaslouží zářivě bílé nádobí, které odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ jasně bílého porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.