Jídelní souprava Pottery čtyři barvy - sada 16 dílů

Kód: POQU16
2 864 Kč / sada 3 465 Kč včetně DPH
Skladem (1474 sada)

Jídelní souprava z porcelánové kameniny ve stylu vintage příjemné na pohled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starobylý venkovský styl velmi tvrdého porcelánu Pottery ve stylu vintage. Hnědě kropenatá glazura v zeleném, modrém, ve žlutém a stone odstínu se zvýrazněným okrajem, bez praporu. Kombinací materiálů (porcelán a kamenina) se docílilo vysoké odolnosti. Nádobí je vhodné jak do myčky nádobí, tak do mikrovlnné trouby.

Šestnáctidílná sada obsahuje:

4x hrnek 400 ml
4x polévkový talíř ø 19 cm
4x plochý jídelní talíř ø 27 cm
4x dezertní talířek ø 20 cm

Porcelánová kamenina Star Glass má několikanásobně větší mechanickou odolnost, nepropustnost pro kapaliny a plyny, glazura netrhlinkuje ani po 10 letech. Tyto vlastnosti pozitivně přispívají ke kvalitě a dlouhé životnosti výrobků. Atraktivní kombinace přírodních barev nádobí Star Glas je obohacením pro každý podnik s tradiční kuchyní. Jednoduché nadčasové tvary a přírodní barvy navozují přirozenou atmosféru. Glazury jsou dekorovány jemnými hnědými skvrnkami a něžnou linkou na okraji. Nádobí je vhodné pro použití v myčkách, v mikrovlnkách a na zapékání - salamander. Vzájemnou kombinací barev docílíte tradiční venkovský styl ala vintage.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pottery
Záruka: 2 roky
Ks v balení: 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

StarGlas_Hard_Porcelain_Candola_znacky_logoPorcelán značky Star Glas je privátní značkou české firmy Gastro Holding Candola. Vyrábí se svědomitě vůči životnímu prostředí, se zájmem a péčí o každý jednotlivý kus. Tvar nádobí je nadčasový a jeho velikosti odpovídají každodenním nárokům na hygienu, praktičnost, funkci a možnosti kombinace. Extrémně tvrdý sněhobílý porcelán Star Glas je vyroben pro vás s velkou láskou, stejně tak, jako přírodní kolekce Pottery připomínající kameninu. Kolekce Star Glas Pottery je kombinací skvělých vlastností velmi tvrdého porcelánu a kameniny. Založte stůl super bílým tvrdým porcelánem Star Glas - porcelánem pro každodenní život i oslavy. Každá restaurace si zaslouží zářivě bílé nádobí, které odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ jasně bílého porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.