Jídelní souprava Pottery žlutá - sada 16 dílů

Kód: POYE16
2 864 Kč / sada 3 465 Kč včetně DPH
Skladem (> 50 sada)

Jídelní souprava z porcelánové kameniny ve stylu vintage příjemné na pohled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starobylý venkovský styl velmi tvrdého porcelánu Pottery ve stylu vintage. Hnědě kropenatá glazura ve žlutém odstínu se zvýrazněným okrajem, bez praporu. Kombinací materiálů (porcelán a kamenina) se docílilo vysoké odolnosti. Nádobí je vhodné jak do myčky nádobí, tak do mikrovlnné trouby.

Šestnáctidílná sada obsahuje:

4x hrnek 400 ml
4x polévkový talíř ø 19 cm
4x plochý jídelní talíř ø 27 cm
4x dezertní talířek ø 20 cm.

Porcelánová kamenina Star Glass má několikanásobně větší mechanickou odolnost, nepropustnost pro kapaliny a plyny, glazura netrhlinkuje ani po 10 letech. Tyto vlastnosti pozitivně přispívají ke kvalitě a dlouhé životnosti výrobků. Atraktivní kombinace přírodních barev nádobí Star Glas je obohacením pro každý podnik s tradiční kuchyní. Jednoduché nadčasové tvary a přírodní barvy navozují přirozenou atmosféru. Glazury jsou dekorovány jemnými hnědými skvrnkami a něžnou linkou na okraji. Nádobí je vhodné pro použití v myčkách, v mikrovlnkách a na zapékání - salamander.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pottery
Záruka: 2 roky
Ks v balení: 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

StarGlas_Hard_Porcelain_Candola_znacky_logoPorcelán značky Star Glas je privátní značkou české firmy Gastro Holding Candola. Vyrábí se svědomitě vůči životnímu prostředí, se zájmem a péčí o každý jednotlivý kus. Tvar nádobí je nadčasový a jeho velikosti odpovídají každodenním nárokům na hygienu, praktičnost, funkci a možnosti kombinace. Extrémně tvrdý sněhobílý porcelán Star Glas je vyroben pro vás s velkou láskou, stejně tak, jako přírodní kolekce Pottery připomínající kameninu. Kolekce Star Glas Pottery je kombinací skvělých vlastností velmi tvrdého porcelánu a kameniny. Založte stůl super bílým tvrdým porcelánem Star Glas - porcelánem pro každodenní život i oslavy. Každá restaurace si zaslouží zářivě bílé nádobí, které odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ jasně bílého porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.