Kávový set 17 dílů

Kód: CASC1701
909 Kč / sada 1 100 Kč včetně DPH
Skladem (51 sada)

Kávový set jasně bílého porcelánu v hladkém nadčasovém designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávový set jasně bílého porcelánu pro každodenní použití. Tvar nádobí je hladký a nadčasový, odpovídající každodenním nárokům.

Šestnáctidílná sada obsahuje:

4x nestohovatelný šálek na espresso 90 ml
4x podšálek čtvercový zaoblený 13 x 12 cm
4x nestohovatelný šálek na čaj, kapučíno nebo dvojité espresso 250 ml
4x podšálek čtvercový zaoblený Ø 15 cm
1x mlékovka 220 ml

Porcelán Star Glas odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady porcelánu
Záruka: 2 roky
Ks v balení: 17
Hmotnost v kg: 3,055

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

StarGlas_Hard_Porcelain_Candola_znacky_logoPorcelán značky Star Glas je privátní značkou české firmy Gastro Holding Candola. Vyrábí se svědomitě vůči životnímu prostředí, se zájmem a péčí o každý jednotlivý kus. Tvar nádobí je nadčasový a jeho velikosti odpovídají každodenním nárokům na hygienu, praktičnost, funkci a možnosti kombinace. Extrémně tvrdý sněhobílý porcelán Star Glas je vyroben pro vás s velkou láskou, stejně tak, jako přírodní kolekce Pottery připomínající kameninu. Kolekce Star Glas Pottery je kombinací skvělých vlastností velmi tvrdého porcelánu a kameniny. Založte stůl super bílým tvrdým porcelánem Star Glas - porcelánem pro každodenní život i oslavy. Každá restaurace si zaslouží zářivě bílé nádobí, které odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ jasně bílého porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.