Daily Coupe talíř hluboký bez okraje Ø 21 cm

Kód: SG-DCDP21
92 Kč / ks 111 Kč včetně DPH
Skladem (> 50 ks)

Cena pro GASTRO je 77,01 Kč bez DPH / ks při odběru na celá gastro balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulatý hluboký talíř bez praporu na servírování polévky. Celkový objem je 250 ml, "odnosná" míra cca 1 cm pod okraj je 200 ml.

Porcelán Star Glas odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Daily Coupe
Záruka: 2 roky
Talíř: hluboký
Barva: bílá
Dekor: bez dekoru
Tvar: kulatý
Typ: bez praporu
? Ks v balení: 6 / 24
? Obsah v ml: 800 / 350 - 3 cm
Průměr v cm: 21
? Hmotnost v kg: 3,00 / 6 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

StarGlas_Hard_Porcelain_Candola_znacky_logoPorcelán značky Star Glas je privátní značkou české firmy Gastro Holding Candola. Vyrábí se svědomitě vůči životnímu prostředí, se zájmem a péčí o každý jednotlivý kus. Tvar nádobí je nadčasový a jeho velikosti odpovídají každodenním nárokům na hygienu, praktičnost, funkci a možnosti kombinace. Extrémně tvrdý sněhobílý porcelán Star Glas je vyroben pro vás s velkou láskou, stejně tak, jako přírodní kolekce Pottery připomínající kameninu. Kolekce Star Glas Pottery je kombinací skvělých vlastností velmi tvrdého porcelánu a kameniny. Založte stůl super bílým tvrdým porcelánem Star Glas - porcelánem pro každodenní život i oslavy. Každá restaurace si zaslouží zářivě bílé nádobí, které odolá nejen mikrovlnkám a myčkám, ale i poněkud hrubšímu zacházení. Tento typ jasně bílého porcelánu je extrémně tvrdý a odolný. Na rozdíl od jemného kostního porcelánu, který se vypaluje při teplotách kolem 900 °C, je tvrdý porcelán Star Glas při konečné fázi vypalován při teplotách mezi 1350 - 1400 °C.